Hakkımızda

1990 yılında Kurucumuz ABDUSSELAM ENSARİ ile inşaat sektörüne emin adımlarla başlayan Ensari İnşaat 1992 yılından bu yana teslim ettiği sayısız blok daire ve dükkanlarla bu alandaki başarısını kanıtlamıştır.

Her geçen gün bir adım daha ileri gitmek ve kaliteli projelerle büyüme hedefleriyle yola başlayan Ensari İnşaat Gaziantep-Gazikent bölgesin ve dışındaki tüm projelerini başarıyla gerçekleştirmiştir.

Geçen yıllar içerisinde 100 kişilik seçkin ekibiyle Gaziantep şehrinin dışında aldığı ihalelerde de sektörde söz sahibi olmuştur.Tedaş yatılı okul, Telekom ve Spor Kompleksi ihalelerini başarıyla teslim etmenin gururunu yaşamıştır.Her zaman bir öncekinden daha yenilikçi projeler oluşturmak için günümüz şartlarını çok yakından takip ediyoruz.

Sektörümüzde farklılıklar yaratarak kaliteli işler yapmak en temel hedefimizdir.Bu hedefimiz çerçevesinde bir çok projeye siz müşterilerimizin de beğenisini kazanarak imza atacağımıza inanıyoruz.

Misyonumuz

Günümüzün talep ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak,teknolojinin sunduğu imkanlardan en üst düzeyde faydalanarak her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti vermektir.

Vizyonumuz

Müşterilerin beklentilerinin ötesinde yenilikleri sürekli takip ve tatbik ederek,kalite anlayışından taviz vermeden yola devam etmektir.

Kalite Politikamız

  • En üst düzeyde müşteri memnuniyetinin sağlanması
  • Kalite iyileştirme çalışmalarının sistematik ve planlı bir şekilde yürütülmesi
  • Yaptığımız her işin ilk seferde ve sürekli olarak doğru yapılmasının sağlanması
  • Yaptığımız her işin bir sonraki seferde daha iyi yapılmasının sağlanması
  • Kalite iyileştirme çalışmalarının sürekliliğinin sağlanması